Future adPro Futurenet adPro Hakkında Herşey bu sayfada

Future adPro Kısaca Tanıtım

Future adPro Sunum FN AdPro Nedir? from işveren yönetici

Futurenet Adpro Türkiye 


2014 yılında futurenet sosyal medya sitesi olarak kurulan firma sizlere yeni futurenetadpro Türkiye reklam platformunda sizlere ek kazanç sunmaktadır. Sosyal medya sitelerinin gözdeleri arasında yer almanın yanı sıra beğeni, paylaşını ve medya paylaşım kazançlarını da sağlamaktadır. Reklam sektörüne hızlı giriş yaparak alexa değerişini düşüren firma aynı zamanda hızlı yükseliş' sayesinde reklam firmalarının dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır. Uygun reklam paketleri ile hem bireysel hem de kurumsal firmalar ile anlaşma yaparak ek gelir kapısını sizlere açmıştır. Futurenet olarak firma yeni sistemindeki çalışma şeklini sadece reklam paketi almanıza olanak sağlamanın yanı sıra sadece günde 10 adet reklam izleme zorunluluğu getirmiştir. Aşağıda size sunulan reklam kazançlarını bir göz atabilirsiniz. 

Futurenet Adpro Türkiye Pazarlama Planı ve Kuralları 

  • 1 reklam paketi 50$'dan 60$ olana kadar sizler kazanç getirmektedir. Günlük kazanç oranı %1 olarak belirlenmiştir ve paketlerin çalışma süresi 120 gün olarak belirlenmiştir.
  • futurenetadpro türkiye kârından sizlerde pay almak isterseniz diğer üyelerin yayınlamış olduğu reklamlardan günde en az 10 kere lıklayarak kazanca ortak olabilirsiniz. 
  •  50 paket üzeri olduğunuzda pozisyon Il durumuna geçersiniz ve 6 aylık veya yıllık olarak bir bedel ödemeniz gereklidir. 
  •  Gelirinizin hesabınızda birikir ve ister bununla reklam verebilirsiniz veya pozisyon bedelinizi ödeyebilirsiniz. Bu sayede ekstra bir çıkışı sizden olmayacaktır. 
Bir diğer ifade ile;
- 1 AdPack $50 ve %120 kazanç sağlıyor.
- AdPack'ler her gün %1 getirerek 120 gün sonunda %120 getirmiş oluyor. 4 ayda %20 kar oldukça az fakat sistemin dayanıklılığı açısından da oldukça önemli. 
- Her gün 10 reklam izlemek gerekiyor ve reklam izleme zorunluluğu var.
- Upgrade yaptığınızda 5 level alta kadar komisyon alabiliyorsunuz.
- Para yatırmak için: BitCoin, DotPay, Neteller, PerfectMoney, Bank Transfer, Sofort, Western Union, AdvCash ve Credit Card yöntemleri kullanılabilir.
- Para çekmek için: ADVCASH, BitCoin, Neteller, PerfectMoney ve Bank Transfer yöntemleri kullanılabilir.